Dodatkowe

Z przymrużeniem oka

Faroeste Caboclo (2013)

João de Santo Cristo opuszcza Salvador da Bahia, pozostawia za sobą przykrą przeszłość i wyrusza w poszukiwaniu lepszego życia. W stolicy kraju jego drogi krzyżują sie z Marią Lucią, w której się zakochuje i ma nadzieję zbudować swoje życie od nowa. Niestety poprzez związanie się z miejscowymi handlarzami narkotyków, wdaje się w lokalną wojnę gangów.

Witamy

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Brazylii! Dowiesz się co nieco o jej historii, poznasz najciekawsze zakątki tego pięknego krajui i znajdziesz niezbędne informacje dotyczące załatwiania różnych dokumentów w brazylijskich urzędach (m.in. wiz).Nie zabraknie również informacji dotyczących inwestycji oraz wielu ciekawostek z życia w Brazylii, a także rozmaite przepisy oraz materiały do nauki języka portugalskiego! Zapraszamy :)

Publikuj i redaguj artykuły na naszej stronie!

Chcesz pomóc w rozwijaniu tej strony i promowaniu Brazylii w Polsce oraz Polski w Brazylii??

Pomóż nam w rozwijaniu działu turystyki, kultury, spraw urzędowych... i wszystkich innych, które Cię interesują! Wystarczy, że napiszesz do nas!

Przepis brazylijski:

Lasagne z bakłażanem czyli lasagne w nowej odsłonie :-)

Brazylijski film:

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, ukazujący życie João Guilherme Estrella ("Johnny"), młodego chłopaka, który stał się jednym z największych dilerów narkotykowych w Rio de Janeiro na początku lat 90-tych.

Film powstał w oparciu o książkę  tym samym tytule, napisaną przez  Guilherme Fiúza.

Jesteś tutaj: Home Dodatkowe