Wydatki w branży kosmetycznej w Brazylii wyniosą 55 miliardów reali w 2013 roku.

Wydatki ponoszone przez Brazylijczyków na kosmetyki stale rosną. Według prognoz na 2013 rok 55,13 miliardów BRL zostanie skierowanych do tej branży, co daje wzrost o 11% w stosunku do 2012 roku. Dla osób chcących skorzystać z dobrej koniunktury w branży, franczyza wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Na rynku brazylijskim są dostępne firmy franczyzowe oferujące nawet sprzedaż lakierów do paznokci i usługi manicure w domu oraz pielęgnację paznokci wraz z usługami mini-baru. Tego typu usługi oferuje firma Esmalteria Nacional, która posiada w ofercie pielęgnację paznokci, dłoni i stóp, zabiegi podologiczne oraz masaże. Salony firmy również oferuję napoje bezalkoholowe dla klientów.

Sieć Disk Manicure stworzyła w stanie Sao Paulo nowy model biznesowy, w którym franczyzobiorca otrzyma pełne szkolenie i będzie mógł wybrać pomiędzy trzema planami. Każdy z nich będzie wymagał innego szkolenia i innego kapitału startowego.

Źródło: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Home Praca i inwestycje Inwestycje w Brazylii Wydatki w branży kosmetycznej w Brazylii wyniosą 55 miliardów reali w 2013 roku.